Kaučiukas

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Tai kūno lankstumo lavinimo sistema, paremta cirko akrobatų apšilimo ir treniravimosi programa. Tai nuosekli, saugi kūno tempimo ir “atidarymo” sistema. Kaučiuko treniruotės yra itin geras būdas didinti savo lankstumą ir, tuo pačiu, pagerinti savo sveikatą.

Ši tempimo ir jėgos lavinimo technika leidžia pagerinti judesių amplitudes, fizinę būklę ir bendrą kūno fizinę formą. Ilgainiui užsiimdami Kaučiuko treniruotėmis ne tik ištempsite raumenis, tai jums padės išvengti traumų, nugaros skausmų ir pusiausvyros sutrikimų.

Užsiėmimuose daug dėmesio skiriama pasilenkimams ir atsilošimams. Užsiėmimai pradedami intensyviu ir efektyviu apšilimu, kad kojos, nugara ir kiti raumenys būtų šilti ir pasiruošę tempimams. Dirbama pamokoje skirtingais lygiais, nes visų žmonių lankstumas yra skirtingas ir skirtinga treniravimosi patirtis, pasiruošimas, kūno savybės.

“Kaučiuko” metu daug dėmėsio yra skiriama suformuoti vadinamąjį „tvirtumo diržą“. Jis apsaugo apatinę nugaros dalį nuo pasvirimo ir neteisingo linkio atsilošimų metu.
Kiekvienas užsiėmimas yra skrtas tam tikrai grupei, sričiai – klubinių raumenų tempimui, krūtinės ląstos tempimui ir “atidarymui”, jėgos užsiėmimams.

Šiems užsiėmimams nereikalinga jokia patirtis, tik noras mokytis ir tobulėti.

Padidinkite savo lankstumą ir pagerinkite bendrą sveikatą bei gyvenimo kokybę!

Siekdami labiau individualizuotų mokymų ir greitesnės pažangos, galite jungtis ir į mažas grupes, apie kurias atskirai periodiškai skelbiame.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.