Ashtanga Mysore

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Maisoro (Mysore – miestas Pietų Indijoje) stilius yra tam tikras jogos praktikavimo būdas, naudojamas Ashtanga jogoje. Jis skiriasi nuo daugeliui įprasto praktikavimo, kai yra rodoma ir aiškinama, o visa grupė daro vienu metu tą patį veiksmą. Maisoro metodu kiekvienas daro savo asmeninę Ashtanga jogos praktikos dalį, savo ritmu. Mokytojas, instruktorius asistuoja kiekvienam individualiai, duoda žodinius nurodymus, pataiso, pakoreguoja fiziškai.

Pradedantys studentai dažniausiai praktikuoja trumpiau ir atlieka mažiau asanų nei patyrę studentai. Kiekvienam studentui pagal jo galimybes yra priskirta tam tikra Ashtanga jogos sekos dalis. Kai studentas sutvirtėja, tampa ištvermingesnis ir lankstesnis, į jo seką mokytojas įtraukia vis naujas, papildomas asanas. Nauja asana yra duodama mokytis ir įsisavinti tik kai prieš tai buvusi sekos asana yra atliekama stabiliai ir tinkamai. Jeigu studentui nesiseka atlikti konkrečios asanos, mokytojas gali pasiūlyti tam tikrą jos modifikaciją, pritaikytą konkrečiam studentui. Kai studentui yra duodama nauja asana, jis nuo šiol visada atlieka savo praktiką iki naujosios asanos, tuomet daro atsilošimus (tiltus), jei leidžiama, ir, po to, atlieka baigiamąsias asanas. Jeigu studentas daro tam tikras asanas ne iš sekos, mokytojas negali tinkamai padėti.

Ashtanga jogos studentai jau turi būti susipažinę su padėčių seka ir daryti savo praktiką. Studentų patogumui ir priminimui esame Jums paruošę lapus su tam tikromis sekos dalimis – “špargalkes”. Į Ashtanga Mysore stiliaus pamokas galima atvykti sau patogiu laiku, bet ne vėliau kaip likus vienai valandai iki užsiėmimo pabaigos.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.