Ashtanga LED

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ashtanga joga yra sparčiai pasaulyje populiarėjanti unikali ir tradicinė jogos sistema, kurią šiuolaikinei visuomenei pritaikė ir perdavė vienas žymiausių moderniosios jogos mokytojų Sri K. Pattabhi Jois (1915-2009). Spartų Ashtanga jogos stiliaus populiarėjimą tarp aktyvų socialinį gyvenimą gyvenančių žmonių lemia akivaizdūs rezultatai: gerėja kraujo cirkuliacija, kūnas tampa lengvas ir stiprus, o protas ramesnis.

Jeigu norite atsikratyti įtampos, efektyviai kovoti su stresu kūne ir galvoje, pailsėti emociškai ir paprakaituoti – šis dinamiškas jogos stilius būtent Jums!

Jogos praktikos metu vystoma jėga, lankstumas, palaikomas raumenų tonusas, masažuojami vidaus organai, gerinamas sąnarių paslankumas, skatinama medžiagų apykaita, organizmas valosi nuo toksinų, išmokstama valdyti emocijas, protą, nusiraminti.

Ashtanga joga yra išsaugojusi žinias ir tradiciją, kaip tiksliai turi būti atliekama jogos praktika. Visos asanos atliekamos tam tikra seka ir tarpusavyje jungiamos dinamišku perėjimu (vinjasa). Asanų atlikimo metu yra išlaikoma žvilgsnio koncentracija į tam tikrą tašką (drišti), giliai ir garsiai kvėpuojama, laikomi energetiniai užraktai (bandos). Visa tai apjungus į visumą, praktika tampa vientisa meditacija per judesį.

Ashtanga LED praktikos metu visi studentai susirenka į praktiką vienu metu. Mokytojas pamokos metu diktuoja padėtis, jų nerodo, o studentai visi kartu vienu metu tas padėtis atlieka. Labai svarbu yra prisitaikyti ir atlkti asanas ir vinjasas pagal užduotą mokytojo ritmą, priderinti savo kvėpavimą prie tempo.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.